Menü
Sepetim

Ödeme Teslimat

Ödeme Teslimat

Ödeme

Lorenzosneakers.com'dan yapacağınız alışverişlerde güvenli, kolay ve hızlı ödeme için kredi kartı veya banka kartı ile  ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme seçeneği ile kargonuz kapınıza geldiğinde nakit, kredi kartı veya banka kartı ile de ödeyebilirsiniz. Site üzerinden yapacağınız ödemelerde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır. Kredi kartı ve Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

Taksit:
Sizden istenen ATM/Debit Kart veya kredi kartı bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra, bankanızın size sunduğu taksit seçeneklerini ödeme ekranında görüntüleyebilir, istediğiniz taksit tutarını seçerek taksitli ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Taksit kapıda ödemede geçerli değildir.

Kargo Şirketi:
Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca Avrupa Yakası Mağazacılık Tic. Ltd. Şti.   tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Avrupa Yakası Mağazacılık Tic. Ltd. Şti. Yurtiçi gönderilerini Sürat Kargo ve PTT Kargo ile gerçekleştirmektedir. Yapılan özel anlaşmalardan sitemizden sipariş veren tüm üyelerimiz faydalanmaktadır. İade, değiştirme gibi işlemlerde taşıma ücreti müşterimiz tarafından karşılanır. Bu işlemler siparişin ilk gönderimi dahil tüm taşıma ücretlerini kapsayabilir. İşletmemizin kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri www.lorenzosneakers.com tarafından